Budżet obywatelski w Gminie Dopiewo

Od kilku lat obserwujemy wyraźnie rosnący trend odnośnie konsultacji społecznych realizowanych w formie online w samorządach pod nazwą budżet obywatelski lub budżet partycypacyjny. Na zlecenie podpoznańskiej Gminy Dopiewo zespół programistów z firmy Mornel.com opracował projekt oraz wdrożył elektroniczny system związany z Dopiewskim Budżetem Obywatelskim.

Czytaj dalej

Prowadzenie kampanii Google Adwords dla małych firm

Nasza firma obsługuje na co dzień głównie kampanie dla małych i średnich firm. Wiemy, jak ważne jest optymalne wykorzystanie budżetu przeznaczonego na kampanię Adwords. W przypadku dużych firm budżety na kampanie Adwords sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie co pozostawia duże pole do manewru, eksperymentów i analizy. W przypadku małych firm spotykamy się często z budżetami na poziomie kilkuset złotych, czy taka kwota może przynieść realne korzyści? Odpowiedź jest prosta, jeżeli kampania Adwords zrobiona jest dobrze to nawet niewielka kwota może przynieść realne korzyści. Ważne, aby osoba, czy firma realizująca zadanie skupiła się realnych korzyściach dla klienta, a nie kalkulowała tylko kwotę prowizji jaką może zarobić.

Czytaj dalej

Prowadzenie i rozwijanie dochodowej kampanii AdWords

Jako certyfikowany partner Google Adwords, doradzamy naszym klientom, aby zainwestowane pieniądze przyniosły dochód. Wiemy, że aby odnieść sukces w AdWords, trzeba umieć określać dochodowość kampanii i wiedzieć, jak ją rozwijać. W przypadku kampanii AdWords nastawionych na zwrot z inwestycji można wyróżnić trzy główne etapy ich funkcjonowania: testowanie, rozwój i dojrzałość.

Czytaj dalej

Jak osiągnąć 650% wzrostu w ciągu roku w branży okiennej?

Czy w tak bardzo konkurencyjnej branży, jaką jest branża stolarki okiennej możliwe jest osiągnięcie wzrostu oglądalności strony o nieco ponad 650% w ciągu 12 miesięcy? My odpowiadamy Tak jest to możliwe. Mało tego z poniższej analizy dowiesz się ile to wszystko kosztowało.
Wzrost oglądalności strony www.mirox.pl mierzony rok do roku - wyrażony w procentach.

Czytaj dalej

Web usability czyli funkcjonalność stron www

Co to jest funkcjonalność stron www (ang. web usability) i dlaczego jest to ważne?

Funkcjonalność strony internetowej to takie skonstruowanie tejże strony, które pozwala na znalezienie poszukiwanych informacji przez internautów w sposób szybki i efektywny. Zainwestowanie w audyt strony mający na celu zoptymalizować serwis pod kątem funkcjonalności oraz podjęcie czynności wykonawczych w tym obszarze, przynosi często bardzo wymierne efekty.

Czytaj dalej
Subskrybuj RSS - mornel - blog