E: T: + (48) 61 623 23 28

Szczegóły projektu

Strona drukarni MonocDruk z Dąbrowy k. Poznania specjalizującej się w druku offsetowym i usługach introligatorskich.

Główne cechy strony:

  • strona typu "onepage"
  • wersja responsywna
  • interaktywna mapa Google
Mornel kontakt

Wykonaliśmy prostą stronę typu "onepage" dla drukarni MonocDruk z Dąbrowy k. Poznania. Strona spełnia rolę wizytówki firmowej i jest pewnego rodzaju bazą do dalszej rozbudowy. Klientom, którzy z różnych powodów nie potrafią precyzyjnie określić roli jaką ma spełniać strona firmowa, często doradzamy właśnie tego typu rozwiązanie. Cena za wykonanie prostej strony nie jest wysoka, a daje możliwość dalszej systematycznej rozbudowy, a w przyszłości jest doskonałym materiałem do prac nad nowym, bardziej zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem.

WYZWANIE I WYMAGANIA

Zlecenie było z pozoru proste. Stworzyć wizytówkę drukarni w oparciu o krótki opis firmy, ramową ofertę oraz słabej jakości logo stworzone przez poprzednią firmę. Strona miała się poprawnie wyświetlać na urządzeniach mobilnych. Jedyną podpowiedzią ze strony zleceniodawcy było to, że strona ma być w jasnej tonacji i sprawiać wrażenie przejrzystości.

EFEKT

Na bazie powyższych wymagań nasza firma opracowała nowy logotyp oraz szatę graficzną bazującą na 3 podstawowych kolorach: cyan, magenta i black. Na wstępie wyeksponowane zostały główne cechy firmy i ogólna oferta. Całość dopełnia lokalizacja firmy na interaktywnej mapie Google oraz dane kontaktowe.

TECHNOLOGIE

Strona została wykonana w czystym kodzie HTML, CSS, JS na bazie framework'a Bootstrap. Wykorzystaliśmy także API Google Maps. na potrzeby prezentacji lokalizacji firmy na mapie.

PROMOCJA

Zdajemy sobie sprawę, że prosta strona z małą ilością tekstu ma małe szanse na dobre pozycjonowanie w Google na frazy generyczne. Dlatego też, w ramach zlecenia dodaliśmy lokalizację firmy MonocDruk do Google My Business oraz przedstawiliśmy ofertę dotyczącą prowadzenie kampanii Google Adwords.