E: T: + (48) 61 623 23 28

Szczegóły projektu

Strona firmy LuxJet oferującej wynajem luksusowych samolotów i helikopterów.

Główne cechy strony:

  • responsywność
  • prezentacja oferty i floty
  • formularz rezerwacji lotu
Mornel kontakt

Strona firmy LuxJet specjalizującej się w transporcie lotniczym, a w szczególności wynajmem samolotów i helikopterów. Flota LuxJet to kilkaset samolotów i helikopterów dostępnych w całej Europie.

WYZWANIE

Z firmą LuxJet współpracujemy praktycznie od początku istnienia naszej firmy. Od tego czasu tworzymy, obsługujemy technicznie i pozycjonujemy stronę luxjet.pl. Zadaniem naszym było przeprojektowanie starej wersji strony tak, aby spełniała ona wszystkie najnowsze wymagania dotyczące stron tj. pełna optymalizacją pod kątem pozycjonowania organicznego w Google, wersja responsywna dla urządzeń mobilnych. Bardzo ważnym aspektem była także optymalna prezentacja danych dla klientów wchodzących na stronę z płatnych kampanii Adwords.

EFEKT

Efektem naszych prac jest strona firmowa prezentująca pełną ofertę czarterów samolotów i śmigłowców. Prezentacja dostępnej floty oraz formularz umożliwiający szybki kontakt w sprawie zapytania ofertowego.

Strona posiada panel CMS umożliwiający łatwą modyfikację treści oraz zarządzanie flotą na stronie.

TECHNOLOGIA

Strona wykonana została w oparciu o system Drupal. Szablon graficzny został zaprojektowany przez naszą firmę. Wersja mobilna wykorzystuje sprawdzone mechanizmy biblioteki Bootstrap.

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo strony wspiera certyfikat SSL oraz technologia reverse proxy pozwalająca na szybkie ładowanie strony dla klientów z całego świata.

POZYCJONOWANIE

Strona firmy LuxJet jest pozycjonowana w wyszukiwarce Google i zajmuje wysokie pozycje m.in. na takie frazy jak:

Dodatkowo wspólnie z klientem prowadzimy kampanie Adwords skierowane na rynek europejski. Kampania Adwords ma na celu pozyskanie klientów na wybrane frazy, które nie znajdują pokrycia w pozycjonowaniu organicznym. Taki model daje klientowi bardzo szeroką możliwość pozyskiwania klientów.

Jak widać na przykładzie firmy LuxJet kompleksowa obsługa strony internetowej przez jedną firmę pozwala optymalizować wszystkie działania związane zarówno z kwestiami technicznymi jak i działaniami promocyjnymi. Jeżeli dodamy do tego bieżącą analizę oglądalności strony i zachowań klientów, mamy wszystko co trzeba aby skutecznie prowadzić biznes w internecie.