Poznań - Skórzewo ul. Działkowa 32

O firmie

Nasza firma powstała w 2006 roku.

Firma MORNEL została założona przez dwóch absolwentów Politechniki Poznańskiej - Piotra i Pawła. W początkowym etapie działalności zajmowaliśmy się głównie tworzeniem stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem.

Pod wieloma względami byliśmy prekursorami na rynku. Pozwoliło nam to szybko pozyskać szerokie grono klientów. Z wieloma klientami współpracujemy nieustannie do dziś.

Przez te wszystkie lata nasza oferta została rozszerzona o nowe usługi takie jak: kampanie Adwords, serwis i bezpieczeństwo stron, wdrożenia RODO, obsługę zgłoszeń od sygnalistów, dedykowane rozwiązania dla samorządów oraz firm.

Poza programowaniem oferujemy także kompleksową obsługę w zakresie rozwiązań hostingowych, zarządzania domenami, zarządzania certyfikatami SSL, doradztwa technicznego.

Nowa strona mornel.com zbudowana w oparciu o  CMS Drupal 4.7
Nowa strona mornel.com - nowy Drupal 7
Autorski CMS MORNEL
Pierwsza strona mornel.com

Od samego początku nadrzędną wartością naszej firmy jest
uczciwość i rzetelne podejście do klienta,
którą zdefiniowaliśmy w kilku punktach:

1

Mówimy wprost

Mówimy wprost jeżeli wybrane rozwiązanie jest niepraktyczne lub bezzasadne. Jeśli nakład pracy będzie niewspółmierny do oczekiwanych efektów, zaproponujemy inne rozwiązanie lub podpowiemy, że warto poszukać innej drogi.

2

Robimy to co umiemy najlepiej

Nie podejmujemy się tematów, na których się nie znamy. Nie zlecamy prac podwykonawcom, jeśli nie czujemy się dobrzy w konkretnym zadaniu.

3

Doradzamy bezpłatnie

Doradzamy bezpłatnie na wstępnym etapie rozmów, choć nie wiemy czy czas poświęcony na takie rozmowy skończy się finalnym zleceniem. Wiemy, że tego typu rozmowy to także kolejne doświadczenie dla naszej firmy.

4

Skuteczność reklam

Zdaliśmy egzaminy Google Adwords, ale nie jesteśmy certyfikowanym partnerem. Dlaczego? Ponieważ jednym z wymogów jest minimalna sprzedaż reklam na poziomie 10 000 USD w ciągu 90 dni. My jednak uważamy, że skuteczność reklam jest ważniejsza dla naszych klientów niż generowanie wydatków dla wymogów Google.

5

Umowa to nie wszystko

Traktujemy naszych Klientów jako Partnerów biznesowych. W sytuacjach awaryjnych działamy szybko i skutecznie, tak jakby problem dotyczył nas samych.

6

Wspólny sukces

Wiemy, że tylko uczciwe podejście do biznesu pozwala na osiągnięcie wspólnego sukcesu.

7

Otwarta głowa

Jeżeli w trakcie realizacji zlecenia, bieżącej obsługi pojawi się ciekawa koncepcja, idea, rozwiązanie lub problem poinformujemy Cię o tym, uważamy, że zawsze warto przedyskutować ważny temat.

8

Bezpieczeństwo danych

Bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo danych, szybkość działania stron, optymalizację serwerów – to są tematy o których wiele firm w ogóle nie wspomina.

9

Praca to nie wszystko

Lubimy eksplorować rowerami górskie szlaki, docieramy do miejsc rzadko odwiedzanych i trudno dostępnych. Wielu naszych klientów wręcz oczekuje relacji z wyprawy na bieżąco.

10

Skórzewo ul. Działkowa 32

Nasze biuro mieści się w tym samym miejscu nieustannie od samego początku działalności – nasi Klienci zawsze wiedzą gdzie nas znaleźć.