Poznań - Skórzewo ul. Działkowa 32

FotoBrzostek

FotoBrzostek

Z fotografem Hubertem Brzostkiem współpracujemy już od kilkunastu lat. Strona fotobrzostek.pl była już kilkukrotnie modyfikowana pod kątem najnowszych trendów i wymagań technicznych.

Hubert Brzostek to jeden z najlepszych fotografów ślubnych w Poznaniu. Jego nazwisko to już marka sama w sobie. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy współpracować już tyle lat.

WYZWANIE

 1. Przeniesienie domeny na nowy hosting z wykorzystaniem technologii LiteSpeed Cache
 2. Budowa strony od nowa w oparciu o WordPress z wykorzystaniem nowego szablonu.
 3. Przeniesienie treści z analizą zachowania optymalizacji SEO
 4. Optymalizacja strony pod katem wyszukiwarki google oraz odwiedzających (szybkość działania, linki, nazwy plików, intuicyjność i prostota)
 5. Optymalizacja wersji mobilnej

DZIAŁANIA

Stworzyliśmy nową instancje Wordpress’a z wykorzystaniem optymalnej ilości wtyczek, tak aby wydajność strony była jak najlepsza w ocenie robota indeksującego Google.

Wszystkie treści zostały przeniesione, zdjęcia zoptymalizowane do formatu webp co znacznie zmniejszyło ich objętość, a tym samym szybkość ładowania.

Wykonaliśmy optymalizację kodu z wykorzystaniem technologii LiteSpeed Cache. Dodany został także certyfikat SSL.

EFEKT

Nowa wersji strony znacznie bardziej przejrzysta dla klientów. Znacząca poprawa wydajności i szybkości działania - wzrost wydajności strony wg Google Speed Test w wersji mobile +68%, w wersji desktop + 72%.

Poprawa szybkości działania strony Google Speed Test

TECHNOLOGIE

wordpress, webp, LiteSpeed Cache, SSL

BEZPIECZEŃSTWO

Fotograf Hubert Brzostek korzysta z naszego pakietu serwisowego, który zapewnia bieżącą aktualizację strony oraz kopie bezpieczeństwa.

Zobacz projekt
 • Data wdrożenia

  2022

 • Klient

  Hubert Brzostek

 • Kategoria

  wordpress

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą: