Poznań - Skórzewo ul. Działkowa 32

Komorniki MTB Team

Komorniki MTB Team

Komorniki MTB Team to amatorska drużyna kolarstwa górskiego. To zgrany zespół, którego trzon stanowią zawodnicy mieszkający na terenie gminy Komorniki. Komornicki team z powodzeniem startuje w rowerowych zawodach nie tylko w Wielkopolsce, ale i w całej Polsce!

Komorniki MTB Team, to nie tylko kolarstwo, to także integracja. Wspólne treningi i wyjazdy, nie tylko startowe, a także spotkania pozarowerowe, są świetną okazją do zacieśniania znajomości zarówno zawodników jak i całych rodzin, które dzielnie kibicują na trasach i metach, a juniorzy nawet próbują swych sił na wyścigach.

Strona statyczna

Firma Mornel przygotowała w ramach współpracy z Komorniki MTB Team stronę statyczną w oparciu o rozwiązanie Jekyll. Dzięki temu klub nie musi się martwić kosztami opieki wynikającymi z serwisowania rozwiązań takich jak Drupal czy Wordpress.

Hosting Netlify

Ze względu na charakter klubu czyli działanie w formule non-profit ważne jest, aby strona internetowa komornickiego klubu nie generowała znaczących kosztów. Dlatego też w ramach hostowania statycznej strony zdecydowaliśmy się na skorzystanie z bezpłatnych usług w ramach Netlify.

Panel edycji Netlify CMS

Aby umożliwić cykliczne dodawanie aktualności na stronie, zinegrowaliśmy mechanizm statycznego generowania stron wraz z Netlify CMS.

Integracja ze Strava API

Większość członków Komorniki MTB Team zapisuje swoje sportowe aktywności w serwisie Strava. Ponieważ Strava posiada rozbudowane i otwarte API, na stronie KMTB dodawane są automatycznie aktualizacje związane z aktywnościami pobranymi ze Strava API.

Otwarte źródło

Kod źródłowy strony jest dostępny w serwisie Github.

Zobacz projekt
  • Data wdrożenia

    wrzesień 2021

  • Klient

    Komorniki MTB Team

  • Kategoria

    Jekyll + Strava API

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą: